Phyteneo Žalúdočné kvapky

1x20 ml

Žalúdočné kvapky s rýchlym nástupom účinku obsahujúce osvedčenú kombináciu bylinných extraktov, ktoré priaznivo pôsobia na funkciu tráviacej sústavy.
Medzi hlavné účinné látky patrí extrakt z paliny pravej s vysokým obsahom horčín. Extrakt z vachty trojlistej podporuje správne fungovanie čriev, podobne pôsobia tiež ďalšie extrakty z archangeliky lekárskej, horca žltého a medovky lekárskej. Okrem bylín obsahuje prípravok taktiež mätovú, rascovú, škoricovú a pomarančovú silicu.
Výhody:
• rýchly nástup účinku
• prírodný produkt s účinnou skladbou bylinných látok
• znížený obsah alkoholu
• pôvodná horká chuť je korigovaná tak, aby boli kvapky dobre prijímané aj deťmi

Žalúdočné kvapky obsahujú koncentrát bylinných extraktov a silíc, ktoré priaznivo pôsobia na funkciu tráviacej sústavy, upokojujú a ukľudňujú žalúdok a črevá.

Medzi hlavné účinné látky patrí extrakt z paliny pravej s vysokým obsahom horčín. Extrakt z vachty trojlistej podporuje správne fungovanie  čriev, podobne pôsobia tiež ďalšie extrakty z archangeliky lekárskej, horca žltého a medovky lekárskej. Okrem bylín obsahuje prípravok taktiež mätovú, rascovú, škoricovú a pomarančovú silicu.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
6,38€ s DPH

Výživový doplnok. Žalúdočné kvapky obsahujú koncentrát bylinných extraktov a silíc. 

  • Obsahuje extrakty z paliny pravej s vysokým obsahom horčín, vachty trojlistej, horca žltého, medovky lekárskej, archangeliky lekárskej.
  • Okrem bylín obsahuje prípravok taktiež mätovú, kmínovu, škoricovú a pomarančovú silicu.
  • Znížený obsah alkoholu.
  • Horká chuť je korigovaná tak, aby boli kvapky dobre prijímané i deťmi.

Znížený obsah alkoholu. Obsah liehu do 15% obj. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac