Phyteneo Vermophyt sirup

1x60 ml

Pôsobenie prípravku sa zakladá na vyváženej kombinácii aktívnych látok herbálného pôvodu. Prípravok obsahuje extrakty zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inula helenium), silice saturejky záhradnej (Satureja hortensis), klinčekovca voňavého (Syzygium aromaticum), tymiánu obyčajného (Thymus vulgaris) a semená černušky siatej (Nigella sativa).

Prítomnosť parazitických cudzopasníkov - mrľa detský (Enterobius vermicularis), škrkavka detská (Ascaris lumbricoides), vlasovec nerovnaký bičíkový (Trichuris trichiura), machovcami (Ancylostoma duodenale, Necator americanus), hadom črevnej (Strongyloides stercoralis), pásomnica (Taenia spp.) - sa v gastrointestinálnom traktu prejavuje najčastejšie rôzne intenzívnym svrbením v okolí konečníka prípadne pošvy. Menej často sa vyskytujú prejavy žalúdočnej nevoľnosti až straty chuti do jedla, podráždenosť, nepokoj a nespavosť.

Vajíčka parazitov môžu prežiť až dva týždne na oblečení, posteľnej bielizni alebo iných predmetoch. Infekcia vzniká, ak sú tieto vajíčka náhodne požité. Venujte preto už počas obdobia uplatňovania preparátu zvýšenú pozornosť dodržiavanie správnej osobnej hygieny (umývanie rúk apod.) a hygieny v domácnosti (používanie čistej posteľnej bielizne atď.).

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
9,46€ s DPH

výživový doplnok obsahuje štandardizované rastlinné extrakty: zo semien tekvice obyčajnej (Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inula helenium), silice saturejky záhradnej (Satureja hortensis), klinčekovca voňavého (Syzygium aromaticum), tymiánu obyčajného (Thymus vulgaris) a semená černušky siatej (Nigella sativa).  Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac