Vermophyt ENEO

cps 1x20 ks

Herbálny prípravok na podporu normálnej činnosti črevného traktu a jeho prečistenie.
Prítomnosť parazitických cudzopasníkov (napr. mrľa detská) v gastrointestinálnom trakte sa prejavuje najčastejšie svrbením v okolí konečníka (prípadne pošvy). Menej často sa vyskytujú prejavy žalúdočnej nevoľnosti, až straty chuti k jedlu, podráždenosť, nepokoj a nespavosť.
-preukázaná účinnosť na modelových organizmoch
-boli zvolené také byliny, aby sa z hľadiska ich použitia jednalo o známe a bezpečné, pritom ale účinné zložky
-neobsahuje žiadnu z rizikových rastlinných drog (napr. list alebo oplodie orecha)  

POPIS
Pôsobenie prípravku je založené na vyváženej kombinácii látok herbálneho pôvodu: semena tekvice obyčajnej a černušky siatej, koreňa omanu pravého, silice saturejky záhradnej, klinčekovca voňavého a tymiánu obyčajného.
Omán a tymián podporujú činnosť črevného traktu a jeho prečistenie, saturejka je významným antioxidantom a prispieva k normálnemu tráveniu podobne ako klinčekovec, ktorý naviac podporuje chuť k jedlu. Hlavnou účinnou látkou zo semien tekvice je látka cucurbitin.
Vajíčka mrle detskej môžu prežiť v priaznivých podmienkach (chladnejšia teplota do 20 °C) až niekoľko dní na oblečení, posteľnej bielizni alebo iných predmetoch. Infekcia vzniká, pokiaľ sú tieto vajíčka náhodne požité. Vajíčka sú veľmi ľahké a môžu byť roznášané dokonca prúdením vzduchu. Počet vajíčok vylúčených jednou samicou sa pohybuje medzi 5–17 tisíc a sú často zlepené do tenkých nití.
Počas doby používania prípravku venujte zvýšenú pozornosť dodržiavaniu správnej osobnej hygieny (umývanie rúk a pod.) a hygieny v domácnosti (používanie čistej posteľnej bielizne atď.)

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
12,14€ s DPH

Výživový doplnok obsahujúci vyváženú kombináciu aktívnych látok herbálneho pôvodu.
Prípravok obsahuje extrakty zo semien tekvice obyčajnej ( Cucurbita pepo), z koreňa omanu pravého (Inula helenium), silice saturejky záhradnej (Satureja hortensis), klinčekovca voňavého (Syzygium aromaticum), tymiánu obyčajného (Thumus vulgaris) a semena černušky siatej (Nigella sativa).

Zloženie: semená tekvice obyčajnej, černuška siata, koreň ománu pravého, silica saturejky záhradnej, klinčekovec voňavý, tymián obyčajný, prídavné látky: oxid kremičitý (E 551), stearan horečnatý (E 470b), glycerol, želatína, čistená voda, uhličitan vápanatý (E 170), modifikovaný škrob (E 1450). Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac