NEW NORDIC ZUCCARIN

tbl 1x60 ks

ZUCCARIN, výživový doplnok, 60 tabliet
Vyrobené vo Švédsku

Blokátor uhľohydrátov
Moruša biela prispieva k udržaniu rovnováhy metabolizmu uhľohydrátov v tele. Pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Moruša biela
ZuccarinTM sa vyrába zo starostlivo vyberaných vrchných listov moruše bielej, rastúcej v horských oblastiach. Listy sú sušené a extrahované tak, aby prospešné rastinné zložky zostali zachované. Tým je zaručený vysoký štandard kvality.

Zloženie
Extrakt z listov moruše bielej (Morus alba L.), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, di-fosforečnan divápenatý), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), poťahová látka (rastlinný stearan horečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza), minerál (pikolinát chrómu).

Rovnováha cukru v krvi
ZuccarinTM je tableta, ktorá napomáha pri znižovaní vstrebávania uhľohydrátov z cukru a škrobu a na reguláciu hladiny cukru v krvi. Listy moruše bielej sú tradične používané ako potravina a na prípravu čaju v Japonsku. Extrakt z listov moruše bielej prispieva k udržaniu rovnováhy metabolizmu uhľohydrátov v tele. Zuccarin je ďalej obohatený o pikolinát chrómu, ktorý pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi a podieľa sa na metabolizme tukov, uhľohydrátov a bielkovín.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Výrobca: Legosan AB
  • Kód produktu: T14845
  • Produkt je: Skladom
Produktové varianty
21,05€ s DPH

Výživový doplnok. Obsahuje extrakt z listov moruše bielej a minerál chróm.

  • Chróm pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac