Konopné mazanie

krém 1x250 ml

Krém s 10 % konopného oleja je kožný masážny prípravok na aplikáciu na kožu. Účinné látky majú na kožu osviežujúci, prekrvujúci a relaxačný účinok bez pocitov podráždenia a nepríjemného sčervenania pokožky. Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, fytín a kyselinu kanabidiolovú s baktericídnym účinkom. Je tiež zdrojom dôležitých minerálnych látok – vápnika, sodíka, fosforu, horčíka, draslíka aj železa, mangánu, zinku, kremíka či platiny. Používa sa okrem iného v starostlivosti pri neurodermitíde (lupienke) a pri iných chronických chorobách kože. Ďalej chráni pokožku pred vysúšaním. Bez syntetickej parfumácie. Dermatologicky testované.

Masáž kože týmto prípravkom ju pomáha senzoricky jemne schladiť, a prispieva tak k pocitu úľavy. Prekrvenie kože a rozhýbanie v okolí kĺbov pomáha potlačiť pocity stuhnutosti, ktoré môžu viesť až k bolestivosti. Dostatočné množstvo prípravku naneste na kožu a sústredenými pohybmi prstov a dlaní dôkladne vmasírujte prípravok do pokožky. Opakujte aplikáciu podľa potreby. Účinok sa na koži postupne objaví po niekoľkých minútach. Pred prvou aplikáciou odporúčame účinok odskúšať na pokožke predlaktia. Pre intenzívnejší účinok aplikáciu opakujte.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
8,90€ s DPH

Krém s 10 % konopného oleja je masážny prípravok na aplikáciu na kožu. 

Bez syntetickej parfumácie. Dermatologicky testované.  Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac