GLUCADENT zubná pasta

1x95 g

Pri problémoch s krvácaním z ďasien a začínajúcou parodontitídou
Zubná pasta obsahujúca účinnú kombináciu látok pri problémoch s krvácaním z ďasien a začínajúcou parodontitídou

KLINICKY OVERENÝ ÚČINOK:
sťahujúci ✓antimikrobiálny ✓ protizápalový
✓ znižuje krvácavosť ďasien

SŤAHUJÚCI ÚČINOK
S ÚČINNOU KOMBINÁCIOU LÁTOK
+ LAKTÁT HLINITÝ
+ ESENCIÁLNE OLEJE
+ BETA-GLUKÁN
+ FLUORID SODNÝ
+ XYLITOL 
 

Zubná pasta s kombináciou laktátu hlinitého, beta-glukánu, esenciálnych olejov a xylitolu je vhodná pri problémoch s krvácajúcimi ďasnami a počiatočnými štádiami parodontitídy. Obmedzuje vznik zubného kazu. Laktát hlinitý vykazuje sťahujúci(adstringentný) účinok. Beta-glukán chráni sliznicu ústnej dutiny. Šalviový olej prispieva k zníženiu krvácavosti ďasien, jeho triesloviny vykazujú sťahujúci účinok a chránia ďasná pred škodlivými baktériami. Olej anízu hviezdicového osviežuje dych a odstraňuje halitózu (zápach z úst). Xylitol je prírodné sladidlo, ktoré nie je trávené baktériami, preto nezvyšuje pH v ústach a nepodieľa sa na tvorbe organických kyselín. Chráni zuby pred zubným kazom a znižuje tvorbu zubného plaku (biofilmu bakteriálnych kolónií na sklovine). Aj ďalšia zložka zubnej pasty, fluorid sodný, vytvrdzuje zubnú sklovinu a tým obmedzuje vznik zubného kazu.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
3,68€ s DPH

Zubná pasta s kombináciou laktátu hlinitého, beta-glukánu, esenciálnych olejov (šalviový, z anízu hviezdicovitého) a xylitolu.

  • chráni zuby pred vznikom zubného kazu,
  • chránia ďasná pred škodlivými baktériami,
  • znižuje tvorbu zubného plaku,
  • osviežuje dych.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac