BIODERMA Cicabio Lotion sprej

upokojujúce, reparačné 1x40 ml

Cicabio Lotion sprej je vyrobený z regeneračných, antibakteriálnych a sušiacich zložiek. Stimuluje regeneráciu pokožky, zabraňuje množeniu baktérií a vysušuje ranus účinnosťou až na 8 hodín. Posilňuje bariéru pokožky a zvyšuje jej odolnosť voči agresívnym vonkajším vplyvom. Vďaka vysušujúcej schopnosti upokojuje pocit nepohodlia a svrbenia. Stimuluje hojenie. Produkt je vhodný pre celú rodinu s výnimkou predčasne narodených detí, na tvár aj telo.

BENEFITY:
Dlhotrvajúci vysušujúci účinok. Ukľudňuje a redukuje potrebu škriabať sa. Podporuje obnovu kože. Chráni epidermis. Bezkontaktná aplikácia bez zanesenia infekcie. 95 % upokojenie pokožky. Vhodný aj pri mokvajúcich ranách spojených s chirurgickým a dermatologickým zákrokom. Veľmi dobrá tolerancia - Neparfumovaný - Pohodlný a jednoduchý použitie

*Hodnotenie schopnosti vysušovania rany na 10 dobrovoľníkoch vo veku od 37 do 68 rokov, s mokvajúcou pokožkou, 8 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Vysušuje. Po 4 hodinách: úroveň vysušenia 30 %(2). Po 8 hodinách: úroveň vysušenia 20 %(2). Podporuje obnovu pokožky. Pokožka je obnovená: 90% (1). Ukľudňuje. Pokožka je dlhodobo upokojená: 90% (1).

(1) Užívateľský test na 20 dobrovoľníkoch vo veku od 24 do 56 rokov, s citlivou až podráždenou pokožkou so svrbením alebo iným pocitom dyskomfortu, 7 dní. (2) Hodnotenie schopnosti vysušovania rany na 10 dobrovoľníkoch vo veku od 37 do 68 rokov, s mokvajúcou pokožkou, 8 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Niektoré ranky či povrchové poškodenia pokožky môžu vytvárať vlhké či mokvajúce prostredie. Sušiace krémy či spreje pomáhajú absorbovať prebytočnú vlhkosť a vytvárať priaznivé prostredie pre obnovu pokožky. Na trhu nájdete rôzne formy balenia. Sprejové balenie má však niekoľko výhod: zaisťuje pohodlné, rýchle a hygienické nanášanie bez priameho kontaktu s oslabenou pokožkou.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
 • Kód produktu: T16435
 • Produkt je: Skladom
12,30€ s DPH

Reparačné a upokojujúce lotion v spreji.

  • Obsahuje antibakteriálny komplex (meď - zinok).
 • Dlhotrvajúci vysušujúci účinok
 • Ukľudňuje a redukuje potrebu škriabať sa.
 • Podporuje obnovu kože. Chráni epidermis.
 • Bezkontaktná aplikácia bez zanesenia infekcie.
 • Veľmi dobrá tolerancia.
 • Neparfumovaný.
 • Produkt je vhodný pre celú rodinu s výnimkou predčasne narodených detí, na tvár aj telo.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac