BIODERMA Atoderm Intensive gel-créme

1x500 ml

Atoderm Intensive gel-crème je prvý produkt proti svrbeniu pokožky s mimoriadne sviežou a ľahkou textúrou, ktorý sa zároveň veľmi rýchlo vstrebáva. Zložením ide v ústrety špecifickým potrebám atopickej pokožky v teplých, vlhkých a tropických podmienkach.
- Enoxolonový derivát okamžite a dlhodobo upokojuje pocit svrbenia a potlačuje potrebu škrabania sa.
- Jeho patentovaná Skin Barrier TherapyTM obmedzuje priľnavosť a šírenie zlatého stafylokoka na strane jednej a prienik alergénov na strane druhej, teda faktorov zodpovedných za zhoršovanie suchosti pokožky.
- Hydroabsorbčná technológia viaže z okolitého prostredia vodu pre optimálnu hydratáciu pokožky a posilňuje kožnú bariéru. Obmedzuje sa tak pocit svrbenia a potlačuje dráždivosť.
- Vitamín PP ako biomimetické hydratačné činidlo stimuluje v koži prirodzenú produkciu lipidov a posilňuje kožnú bariéru.

BENEFITY:
Upokojuje a potlačuje potrebu škrabať sa.Obnovuje lipidy.Hydratuje po dobu 24 hodín.Poskytuje okamžitý pocit sviežosti.Ľahká, nelepivá textúra  – rýchle vstrebávanie – okamžitá úľava"

* Klinická štúdia vykonávaná na 30 dobrovoľníkoch vo veku od 6 mesiacov až 65 rokov s ľahkou až miernou atopickou dermatitídou, ošetrovaných 6 týždňov dermokortikosteroidmi.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Upokojuje: Okamžitá účinnosť upokojenia na 24 hodín: 100 %
Obnovuje lipidy: Výrobok tlmí rozsah prejavov suchosti: 100 %
Suchá koža na tele a na tvári: postupne –21 % a –34 % po 28 dňoch
Zlepšenie kvality života: 93 % (do 12 rokov) a 100 % (nad 12 rokov) po 28 dňoch

Klinická štúdia vykonávaná na 31 dobrovoľníkoch vo veku 6 mesiacov až 65 rokov s ľahkou až miernou atopickou dermatitídou, ošetrovaných 28 dní dermokortikosteroidmi.Používateľský test na 20 dobrovoľníkoch so suchou až veľmi suchou citlivou kožou po dobu 21 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pre osoby trpiace atopickým ekzémom, na dennú aplikáciu nevyhnutnú na dlhodobé posilnenie kožnej bariéry, potlačenie výskytu začervenania a zlepšenie celkovej kvality života.Túto rutinu mnohí pociťujú ako obmedzujúcu a len časť pacientov ju dodržuje, a to najmä počas teplých a horúcich období, a vo vlhkom či tropickom prostredí. V takých podmienkach môže byť zmäkčujúca textúra pre pacienta nepríjemná, príliš hutná a mastná, môže sa ťažko vstrebávať.

AKO FUNGUJE Atoderm Intensive gel-crème?
Atoderm Intensive gel-crème je prvý produkt proti svrbeniu pokožky s mimoriadne sviežou a ľahkou textúrou*, ktorý sa zároveň veľmi rýchlo vstrebáva. Zložením ide v ústrety špecifickým potrebám atopickej pokožky v teplých, vlhkých a tropických podmienkach:Enoxolonový derivát okamžite a dlhodobo upokojuje pocit svrbenia a potlačuje potrebu škrabania sa.Jeho patentovaná Skin Barrier TherapyTM obmedzuje priľnavosť a šírenie zlatého stafylokoka na strane jednej a prienik alergénov na strane druhej, teda faktorov zodpovedných za zhoršovanie suchosti pokožky.Hydroabsorbčná technológia viaže z okolitého prostredia vodu pre optimálnu hydratáciu pokožky a posilňuje kožnú bariéru. Obmedzuje sa tak pocit svrbenia a potlačuje dráždivosť.Vitamín PP ako biomimetické hydratačné činidlo stimuluje v koži prirodzenú produkciu lipidov a posilňuje kožnú bariéru.Atoderm Intensive gel-crème spĺňa ekobiologické podmienky NAOS. Predstavuje produkt s jedinečnou textúrou – účinný i príjemný pri aplikácii, v súlade so životným štýlom pacienta.*od Biodermy

Atoderm Intensive gel-crème A VAŠA RUTINA:
Aplikujte na očistenú a suchú pokožku, ideálne do 5 min po sprchovaní.
Ak suchosť pokožky i naďalej trvá, vyhľadajte lekára.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T15825
  • Produkt je: Na objednávku

Starostlivosť pre veľmi suchú citlivú pokožku so sklonom k atopii. Vhodné pre dospelých, deti, dojčatá (s výnimkou predčasne narodených detí). Na tvár a telo.

  • Upokojuje a potlačuje potrebu škrabať sa.
  • Hydratuje po dobu 24 hodín.
  • Poskytuje pocit sviežosti.
  • Ľahká, nelepivá textúra – rýchle vstrebávanie.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac