BIODERMA ABCDerm Péri-oral (V2)

krém na pokožku v okolí úst (inov.2019) 1x40 ml

Bioderma ABCDerm Péri-oral je skvelým pomocníkom na upokojenie pier a pokožky okolo úst. Pri kontakte úst so slinami, cumlíkom či nejakou hračkou vzniká podráždenie pokožky v okolí úst. ABCDerm Péri-oral vďaka unikátnemu patenu Amylpriv™ bojuje so začervenanou svrbivou pokožkou. Navyše zabraňuje riziku infekcie. Pomáha tiež proti vonkajším vplyvom ako je vietor či chladné počasie, ktoré oslabujú pokožku. Môže sa používať od narodenia (okrem predčasne narodených detí). Odporúčame aj ako ochranný krém na bradavky pre dojčiace maminky.

BENEFITY:
Upokojuje
Chráni
Obnovuje
Veľmi dobrá znášanlivosť

* Pediatrický test použitia u 31 dobrovoľníkov vo veku 3 až 35 mesiacov, s podráždenou pokožkou v okolí úst, po obdobie 21 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Upokojuje: Upokojená pleť: 97 %*
Produkt zlepšuje ústup podráždení pleti: 97 %*
Chráni: Pokožka je chránená pred vonkajším podráždením: 100 %*
Obnovuje: Obnovená pleť: 97 %*

* Pediatrický test použitia u 31 dobrovoľníkov vo veku 3 až 35 mesiacov, s podráždenou pokožkou v okolí úst, po obdobie 21 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie.

BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

AKO FUNGUJE ABCDerm Péri-oral?
ABCDerm Péri-oral je vyvinutý v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm tak, aby rešpektoval jemnú pokožku najmenších i starších detí. Je špecificky formulovaný tak, aby upokojoval, čistil a chránil podráždenú pleť v okolí úst najmenších i starších detí a bránil výskytu vyrážky a podráždenia.
- Patent Amylpriv™ inhibuje alfa amylázu (slinné enzýmy), a bráni tak tvorbe vyrážok a dráždeniu.
 - Enoxolón, Panthenol, Beta-Sitosterol a Allantoin upokojujú podráždenie a zmierňujú vyrážky.
 - Kombinácia medi a zinku má antibakteriálne a čistiace účinky

ABCDerm Péri-oral A VAŠA RUTINA:
Aplikujte 2 až 3x denne na podráždenú pokožku v okolí úst po jej očištení.
Nenanášajte na poškodenú pokožku alebo v prípade mokvajúcich lézií. Ak podráždenie pretrváva, obráťte sa na lekára. Neprehĺtať. V prípade kontaktu s očami treba oči ihneď a dôkladne vymyť. Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Z hygienických dôvodov odporúčame, aby ste tubu s produktom po použití dobre uzavreli. Krém má prirodzené modrastné zafarbenie, ktoré mu prepožičiava sulfát medi. Po nanesení na pokožku pôsobí bezfarebne.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16072
  • Produkt je: Skladom
16,56€ s DPH

Krém určený na starostlivosť o podráždenú pokožku okolia úst. Pri kontakte úst so slinami, cumlíkom či nejakou hračkou vzniká podráždenie pokožky v okolí úst. Krém vďaka patenu Amylpriv™ bojuje so začervenanou svrbivou pokožkou. Navyše zabraňuje riziku infekcie. Pomáha tiež proti vonkajším vplyvom ako je vietor či chladné počasie. Môže sa používať od narodenia (okrem predčasne narodených detí). Odporúča sa aj ako ochranný krém na bradavky pre dojčiace ženy.

  • Upokojuje
  • Chráni
  • Obnovuje
  • Veľmi dobrá znášanlivosť

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac