BIODERMA ABCDerm H2O micelárne obrúsky

vlhčené, čistiace (inov.2019) 1x60 ks

Vlhčené čistiace obrúsky Bioderma ABCDerm H2O nemôžu chýbať vo výbave žiadnej z maminek. Obrúsky sú napustené micelárnym roztokom, ktorý čistí a zjemňuje citlivú detskú pokožku. Je výborne použiteľný na čištenie zadočku, kožných záhybov, tváre či rúk. Vlhčenými obrúskami ABCDerm H2O je tiež možné utrieť i celú tvár bez akéhokoľvek podráždenia. Obrúsky sú vyrobené zo 100% bavlny a sú týmpádom veľmi šetrné. Neobsahujú alkohol. Skvelý pomocník nielen na cestovanie. Vhodný pre bábätká ihneď po narodení (okrem predčasne narodených detí).

BENEFITY:
Jemne a účinne čistí
Má zmäkčujúci účinok
Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Netreba oplachovať

* Užívateľský test pod pediatrickou kontrolou u 15 detí vo veku 3 až 23 mesiacov s citlivou pokožkou, po obdobie 15 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Hydratovaná a mäkká pleť: 100 % *
Zmäkčujúci účinok: 100 % *

* Užívateľský test pod pediatrickou kontrolou u 15 detí vo veku 3 až 23 mesiacov s citlivou pokožkou, po obdobie 15 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. Vyvíja sa v prvých týždňoch a mesiacoch a vyžaduje špeciálnu starostlivosť, aby sa mohla adaptovať na prostredie.

BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

AKO FUNGUJE ABCDerm H2O micelárne obrúsky?
Produkt ABCDerm H2O micelárne obrúsky je vyvinutý v súlade s dermatologickým záväzkom ABCDerm tak, aby rešpektoval jemnú pokožku najmenších i starších detí.
Neiónová povrchovo aktívna látka v produkte ABCDerm H2O micelárne obrúsky rešpektuje hydrolipidický film pleti a zároveň ju veľmi účinne čistí.

ABCDerm H2O micelárne obrúsky A VAŠA RUTINA:
Očistite pokožku obrúskom, opakujte podľa potreby. Bez oplachovania.
Obal po použití dobre uzavrite.
Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nepoužívajte na pokožke, ktorá je viditeľne podráždená alebo mokvá.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T15927
  • Produkt je: Na objednávku

Vlhčené čistiace obrúsky. Sú napustené micelárnym roztokom, ktorý čistí a zjemňuje citlivú detskú pokožku. Je výborne použiteľný na čištenie zadočku, kožných záhybov, tváre či rúk. Vlhčenými obrúskami i celú tvár bez akéhokoľvek podráždenia. Obrúsky sú vyrobené zo 100% bavlny a sú tým pádom veľmi šetrné. Neobsahujú alkohol. Pomocník nielen na cestovanie. Vhodné pre bábätká ihneď po narodení (okrem predčasne narodených detí).

  • Jemne a účinne čistia
  • Majú zmäkčujúci účinok
  • Veľmi dobrá kožná a očná znášanlivosť – Netreba oplachovať

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac