BIODERMA Sensibio Forte KRÉM

zapálená a citlivá pokožka 1x40 ml

Krém Bioderma Sensibio Forte je skvelým pomocníkom v boji proti podráždenej, zapálenej a veľmi citlivej pokožke. Tá môže byť poškodená radou negatívnych vplyvov ako sú trenie, holenie, depilácia, peeling či dermatologické úkony. Po použití krému Sensibio Forte sa okamžite utlmí podráždenie a zvyšuje sa prah tolerancie pokožky. Vďaka účinným hydratačným zložkám nedochádza k dehydratácii pokožky, a tá tak netrpí suchosťou či začervenaním. Krém má výživnú krémovú textúru.

BENEFITY:
Rýchla úľava
Intenzívne upokojuje a hydratuje
Dlhodobo obnovuje príjemný pocit na pokožke
Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Neparfumovaný

*Užívateľský test na 20 dobrovoľníkoch vo veku 21 až 54 rokov s citlivou pokožkou, 7 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Citlivá pokožka nie je schopná správne fungovať ako ochranná bariéra proti dráždivým látkam. Make-up, odstraňovanie make-upu, znečistenie, nepriaznivé účinky počasia, peeling, laser, odreniny po holení, vyrážky po holení: pokožka je oslabená a napnutá po celý deň. Na citlivej pokožke sa to prejaví pocitmi tepla, diskomfortu a rozšíreného a lokalizovaného začervenania. Ľahko sa dehydratuje, čo vedie k nepríjemnému pnutiu pokožky. Nadmerná citlivosť pokožky môže byť dočasná alebo trvalá.

AKO FUNGUJE Sensibio Forte?
Sensibio Forte zaisťuje rýchlu úľavu od biologických reaktívnych príznakov spojených so zápalom (odreniny po holení, vyrážky po holení, depilácia, peeling, po ošetrení laserom, solárny erytém atď.) a zvyšuje prah tolerancie pokožky.
Jeho upokojujúce účinné látky vrátane alantoínu a vysokej koncentrácie enoxolonu vedú k rýchlej úľave od reaktívnych príznakov ako začervenanie a prehriatie.
Patentovaný prírodný komplex D.A.F.™ (Dermatological Advanced Formulation) znižuje reaktivitu pokožky.
Včelí vosk a xylitol, hydratačné látky prítomné v Sensibio Forte, bojujú s dehydratáciou pokožky, ktorá často sprevádza podráždenie, a teda dlhodobo obnovujú príjemné pocity na pokožke.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
22,73€ s DPH

Krém určený na rýchly upokojujúci účinok citlivej, podráždenej a začervenanej pokožky (holenie, depilácia, pokožka spálená slnkom...). 

  • Rýchla úľava.
  • Intenzívne upokojuje a hydratuje.
  • Dlhodobo obnovuje príjemný pocit na pokožke.
  • Veľmi dobrá znášanlivosť.
  • Nekomedogénny, neparfumovaný.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac