BIODERMA Hydrabio Gél-krém

ľahký, hydratačný 1x40 ml

Bioderma Hydrabio Gél-krém na normálnu až zmiešanú pleť je určený všetkým, ktorí hľadajú komplexnú hydratáciu pre svoju pleť. Ľahká textúra pleť nezaťaží – naopak jej pri pravidelnom používaní navracia stratenú hydratáciu. Vďaka tomu bude pleť zdravá a žiarivá. Vďaka svojej príjemnej gél-krémovej textúre je vhodný pod make-up a navyše má jemnú sviežu parfumáciu.

BENEFITY:
Intenzívne a dlhodobo hydratuje
Zjednocuje pleť a zdôrazňuje jej jas
Dodáva pocit sviežosti a komfortu
Veľmi dobre znášaná pokožkou – Nekomedogénna – Skvelý podklad pod make-up – Svieža a jemná parfumácia

*Meranie hydratácie pokožky u 10 dobrovoľníkov vo veku 34 až 64 rokov so suchou alebo s mierne hydratovanou pokožkou, po obdobie 8 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Hydratuje
Účinnosť pri hydratácii: 8 h (2)
Prehlbuje jas pleti
Jasnejšia pleť: 75 % (1)
Zjednotený tón pleti: 85 % (1)

(1) Užívateľský test u 20 dobrovoľníkov vo veku 19 až 46 rokov, s 95 % zmiešanou až suchou pokožkou, po obdobie 7 dní.
(2) Meranie hydratácie pokožky u 10 dobrovoľníkov vo veku 34 až 64 rokov so suchou alebo s mierne hydratovanou pokožkou, po obdobie 8 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Každý deň stráca pleť vodu a táto každodenná strata trápi všetkých mužov aj ženy každého veku alebo typu pleti po celom svete. Pokožka je šikovný a dynamický ekosystém, ktorý je v permanentnej interakcii s prostredím. Za normálnych podmienok by sa pokožka prirodzene znovu hydratovala, ale niektoré vonkajšie faktory, ako napríklad znečistenie, UV žiarenie, tabak, alkohol, únava, stres a klimatické zmeny zvyšujú dehydratáciu pokožky a oslabujú tak jej prirodzené mechanizmy. Pleť už nie je schopná správne regenerovať prirodzenú hydratáciu a je dehydrovaná. Pleť vyzerá unavene, začnú sa tvoriť jemné vrásky a objavuje sa pocit pnutia. Pleť stráca svoj prirodzený odtieň a stáva sa mdlou.

AKO FUNGUJE Hydrabio Gél-krém?
Hydrabio Krém s unikátnym patentom Aquagenium™ okamžite a dlhodobo hydratuje. Znovu učí pleť, ako aktivovať svoje prirodzené hydratačné schopnosti stimuláciou produkcie aquaporínov (vodných kanálov v pokožke) a udržať tak potrebnú vodu v rovnováhe.
Vďaka emulzio, ktorá je inšpirovaná samotnou štruktúrou pokožky, aktívne zložky patentu Aquagenium™ prenikajú hlboko a cielene. Pokožka tak získava späť svoje prirodzené hydratačné schopnosti,

Kyselina salicylová vyhladzuje povrch pleti a tým ju rozjasňuje.
Vitamín E pomáha chrániť pleť proti oxidačnému stresu a bojuje proti predčasnému starnutiu pleti.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
Produktové varianty
22,25€ s DPH

Gél-krém na normálnu až zmiešanú pleť. Ľahká, hydratačná a rozjasňujúca starostlivosť.

  • Intenzívne a dlhodobo hydratuje.
  • Zjednocuje pleť a zdôrazňuje jej jas.
  • Dodáva pocit sviežosti a komfortu.
  • Veľmi dobre znášaná pokožkou. 
  • Skvelý podklad pod make-up.
  • Svieža a jemná parfumácia.
  • Nekomedogénna.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac