BIODERMA Atoderm SOS sprej

1x200 ml

Okamžitá úľava od svrbenia a škriabania? Máme riešenie. Bioderma Atoderm SOS sprej prináša okamžitý efekt proti svrbeniu, ktoré môže byť spôsobené rôznymi príčinami. Prináša okamžitú úľavu, ak vás trápi atopický ekzém, žihľavka alebo lupienka. Vďaka bezkontaktnej aplikácii dochádza k okamžitému efektu, ktorý trvá až 6 hodín. Vašu pokožku navyše upokojí a hydratuje. SOS sprej môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa i noci. Vhodné už pre dojčatá.

BENEFITY:
Upokojuje pocit svrbenia v priebehu 60 sekúnd s účinnosťou 6 hodín.*
Znižuje nutkanie na škrabanie a poskytuje okamžitú úľavu
Prináša okamžitý pocit sviežosti
Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Mimoriadne ľahká textúra – Neparfumovaný – Veľmi rýchla 360° aplikácia v jedinom ľahkom kroku – Nefarbí oblečenie
Vhodné na podráždenú, suchú až veľmi suchú pokožku

*Klinická štúdia u 120 pacientov vo veku 1 až 84 rokov, po obdobie 21 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Upokojuje svrbenie: 6 hodinový upokojujúci účinok**

*Klinická štúdia u 120 pacientov vo veku 1 až 84 rokov, po obdobie 21 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Časté aj akútne svrbenie môže súvisieť so suchou pokožkou, stareckou sklerózou, s kontaktným ekzémom, chronickou urtikáriou, atopickou dermatitídou alebo so psoriázou.
Stav pokožky môžu zhoršiť aj „vonkajšie faktory“, ako sú tvrdá voda, používanie nevhodných produktov hygieny, studené počasie a výkyvy teplôt a znečistenie, ktoré vyvolávajú svrbenie.
Samotné škrabanie hrozí rizikom infekcie. Čím viac sa človek škriabe, tým je pravdepodobnejšie, že vystaví pokožku mikróbom. Uzatvára sa začarovaný kruh.
Svrbenie môže významne ovplyvniť kvalitu života, spôsobovať poruchy spánku, diskomfort pri každodenných činnostiach, zmeny nálady, zvýšenie úzkosti, celkovú nepohodu a podobne.
Bez ohľadu na príčinu sa svrbenie môže prejaviť kedykoľvek, vo dne aj v noci. Nutkanie na škrabanie sa zintenzívni, pokožka začervenie a podráždi sa.

AKO FUNGUJE Atoderm SOS sprej ?
Atoderm SOS sprej čerpá z nového vedeckého objavu: 2 nové biologické ciele boli definované ako príčina svrbenia u pokožky náchylnej na atopiu alebo psoriázu. Táto starostlivosť tiež pôsobí na iné biologické mechanizmy, ktoré vedú k častému alebo dočasnému svrbeniu.
Nová technológia Skin Relief (obsahuje výťažky z ambory a zeleného čaju) v kombinácii s enoxolónom blokuje biologický proces zodpovedný za svrbenie.
Patent Skin Barrier Therapy™ chráni aj tú najsuchšiu pokožku pred baktériami, ktoré zapríčiňujú intenzívne svrbenie.
Vitamín PP a skvalén dopĺňajú receptúru, aby dodávali lipidy potrebné pre posilnenie kožnej bariéry.
Patentovaný komplex D.A.F.™ zvyšuje prah tolerancie pokožky.
Výsledky: Pokožka je okamžite upokojená a nutkanie k škrabanie sa trvale redukuje. Pre okamžitý komfort, dlhotrvajúcu hydratáciu a intenzívnu ochranu.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
21,77€ s DPH

Sprej na upokojenie svrbenia. Vhodný na podráždenú, suchú až veľmi suchú pokožku. Pre dospelých, deti aj dojčatá. Tvár a telo.

  • Znižuje nutkanie na škrabanie.
  • Po aplikácii neštípe.
  • Veľmi dobrá znášanlivosť.
  • Nekomedogénny.
  • Mimoriadne ľahká textúra.
  • Neparfumovaný.
  • Veľmi rýchla 360° aplikácia v jedinom ľahkom kroku.
  • Nefarbí oblečenie.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac