Aspirin 500 mg

tbl 500 mg 1x10 ks
  • Kód produktu: C33060
  • Produkt je: Skladom
2,94€ s DPH

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. U detí do 12 rokov sa kyselina acetylsalicylová môže podávať iba pod dohľadom lekára. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac