LA ROCHE-POSAY CICAPLAST B5 SERUM

sérum 1x30 ml

Cicaplast B5 regeneračné sérum pre každodenné použitie. EXTRA REGENERAČNÉ. EXTRA HYDRATAČNÉ. KAŽDODENNÁ BARIÉRA. EXTRA KONCENTROVANÝ 10% PROVITAMÍN B5. INDIKÁCIA: Dehydratovaná, podráždená, poškodená pokožka, ktorá stratila lesk. Od poškodenia spôsobených každodennými vonkajšími agresormi (vietor, vplyv počasia, nečistota, nosenie masiek) až po následky povrchových dermatologických zákrokov. VLASTNOSTI: Naša najvyššia koncentrácia 10% vitamínu B5 - provitamínu B5 v kombinácii s Aqua Posae v sére, ktoré napomáha procesu obnovy kožnej bariéry. Exkluzívne "bariérové" zloženie pomáha chrániť podráždenú pokožku tváre pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a podporuje lepšiu regeneráciu pleti. MIMORIADNE ÚČINNÁ OBNOVA. Pokožka je okamžite intenzívne hydratovaná. Po 1 hodine* dochádza k obnove krehkej kožnej bariéry a pleť je upokojená. Po 1 týždni** je pleť regenerovaná a chránená pred ďalším podráždením a vysušením. Textúra pleti sa zlepšuje a tón pleti je rovnomernejší. Textúra pleti sa zlepšuje a tón pleti je rovnomernejší. Testované po zákrokoch v rozmanitých klimatických podmienkach.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T18585
  • Produkt je: Skladom
42,29€ s DPH

Regeneračné sérum pre každodenné použitie.

  • Obsahuje 10% vitamínu B5 - provitamínu B5 v kombinácii s Aqua Posae.
  • Napomáha procesu obnovy kožnej bariéry.
  • Pomáha chrániť podráždenú pokožku tváre pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi (od vetra, vplyvu počasia, nečistôt, nosenia masiek až po následky povrchových dermatologických zákrokov) a podporuje lepšiu regeneráciu pleti.
  • Zlepšuje textúru pleti a vyrovnáva tón pleti.
  • Testované po zákrokoch v rozmanitých klimatických podmienkach.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac