LOVI FLASA DIAMOND GLASS SHOWER GIRL

  • Kód produktu: T17104
  • Produkt je: Skladom
9,14€ s DPH

Lovi fľaša Diamond glass Baby Shower - sklenená fľaška s dynamickým cumlíkom lovi®, ktorý nenarušuje sací reflex dieťaťa. Je vyrobená z vysoko kvalitného prírodného materiálu, borosilikátového skla (BPA 0%). Je veľmi odolná voči poškriabaniu. Poskytuje vysokú úroveň hygieny a dlhú dobu udržuje teplotu jedla. Kompatibilná s odsávačkami materského mlieka Lovi.

Prírodný materiál (sklo)
Odolné a ľahké borosilikátové sklo umožňuje dlhšie udržiavať teplotu mlieka. Ľahko sa čistí, je dokonale transparentné a plne recyklovateľné. Odoláva teplotným výkyvom (mrazenie, ohrievanie).

Dynamický cumlík lovi®
Cumlík lovi je vyrobený z heterogénnych silikónových vrstiev: tenká špička a pevná základňa. Dynamicky sa prispôsobuje (naťahuje sa) satiu bábätka. Povzbudzuje svaly čeľustí k aktívnej činnosti. Mlieko nevyteká, dieťa ho musí aktívne sať. Pevná základňa zo silnejšieho silikónu umožňuje stabilnú oporu pre správne umiestnenie pier na cumlíku.

Systém odvzdušňovania SUPER air vent Anti-Colic
Nový, efektívny odvzdušňovací systém SUPER VENT zabraňuje zmiešaniu mlieka so vzduchom. Týmto spôsobom sa zníži riziko kolík.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac