Vitamín C 1200 mg URGENT so šípkami Imunit

tbl s postupným uvoľňovaním 1x60 ks

Imunit Vitamín C 1200 mg URGENT so šípkami je prémiový výživový doplnok renomovaného a tradičného produktového radu Imunit, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou surovín. Obsahuje extra vysokú dávku (1 200 mg) vitamínu C v jednej tablete pre posilnenie imunity. Navyše v účinnej a overenej kombinácii s extraktom zo šípok, ktoré sú bohatým zdrojom prírodných antioxidantov.
Vďaka postupnému uvoľňovaniu sa prípravok vstrebáva do organizmu pozvoľna a pôsobí tak dlhšiu dobu.
Imunit Vitamín C 1200 mg URGENT je vhodný predovšetkým v období akútnej potreby posilnenia imunity a obranyschopnosti. A to náhle, ako aj preventívne.
Účinný prípravok pre intenzívne posilnenie imunity(1,2), pre zníženie únavy a podporu vitality(1), najvyššia dávka vitamínu C s postupným uvoľňovaním

Vysvetlenie: 1 - Vitamín C, 2 - extrakt z plodu šípky

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16532
  • Produkt je: Skladom
10,92€ s DPH

Výživový doplnok, vitamín C v kombinácii s extraktom zo šípok. Obsahuje vysokú dávku (1 200 mg) vitamínu C v jednej tablete s postupným uvoľňovaním.

  • Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému.
  • Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac