UROSTAD AkutPlus

tbl 1x10 ks

UROSTAD AkutPlus je prípravok novej generácie, poskytuje celkom jedinečnú kombináciu D-manosy, živých probiotických kmeňov, koncentrovaný extrakt brusnice veľkoplodej a žihľavy. Účinná kombinácia prírodných látok tak pôsobí nielen priamo na močové cesty,  kde pomáha brániť výskytu nežiaducich baktérií, ale vďaka  špeciálne šľachteným probiotickým kmeňom obnovuje rovnováhu bakteriálneho osídlenia v tráviacom trakte, ktorá je podmienkou prirodzenej obranyschopnosti organizmu. UROSTAD AkutPlus je tak mimoriadne vhodný pri akútnych ťažkostiach, pri obmedzovaní výskytu opakovaných ťažkostí aj pri rekonvalescencii po liečbe močových ciest antibiotikami.

D-Mannosa je 100 % bioaktívny monosacharid prirodzene sa vyskytujúci v organizme. Po požití je prakticky nemetabolizovaný, ľahko sa strebáva do krvi a z krvi je filtrovaný obličkami do moču, kde znemožňuje baktériám typu Escherichia coli prichytiť sa na povrch stien močových ciest.
Cranberry extrakt 10 % PAC prispieva k zdraviu močového traktu a dosiahnutiu rýchlej úľavy, pretože škodlivé baktérie sú vďaka nemu počas niekoľkých hodín odplavované z organizmu.
Bacilus coagulans je grampozitívna sporulujúca baktéria mliečneho kvasenia podobná laktobacilom a iným probiotickým baktériám. Pre človeka je nepatogénna a bezpečná. Zlepšuje trávenie a má preventívny vplyv proti vzniku ochorení.
Urtica dioica (žihľava dvojdomá) je vďaka svojmu močopudnému a protizápalovému efektu účinná pri ľahších zápaloch močových ciest.
 

JEDINEČNÁ 4-KOMBINÁCIA NA PODPORU NORMÁLNEJ FUNKCIE MOČOVÝCH CIEST
• Poskytuje úľavu pri náhlom diskomforte a podporuje obranyschopnosť.
• Pomáha brániť výskytu nežiaducich baktérií.
• Vhodný i pri opakovaných ťažkostiach a užívaní antibiotík.
• Obsahuje klinicky overené účinné látky* čisto prírodného pôvodu.
 

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T15762
  • Produkt je: Skladom
9,08€ s DPH

Výživový doplnok obsahuje kombináciu D-manosy, živých probiotických kmeňov, koncentrovaný extrakt brusnice veľkoplodej a žihľavy. 

1 tableta obsahuje Hmotnosť
D-Mannosa 790 mg
Cranberry extrakt 10 % PAC 166 mg
Bacilus coagulans 40 mg
Urtica dioica (žihľava dvojdomá) 50 mg
Vitamín C 20 mg

  Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac