Pred expiráciou

TEREZIA PleuroENZYM + VITAMIN E

cps 1x60 ks

Charakteristika: pleuroENZYM spája účinok enzýmov, húb hlivy ustricovitej, čagy, vitamínov E a D3. Enzýmy určujú povahu a rýchlosť chemických reakcií a riadia naše biochemické procesy. Enzým bromelain je obsiahnutý v ananáse. Papaín je najdôležitejším štiepnym enzýmom pochádzajúcim z papáje. Hliva ustricovitá obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok: betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie. Čaga (ryšavec šikmý) obsahuje enzým superoxiddismutázu (SOD). Vitamín D3 prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, zubov a činnosti svalov a podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Zloženie: 1 kapsula obsahuje 500 mg zmesi pleuroENZYM [prášok sušenej hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) 250 mg, bromelain, papain, prášok ryšavca šikmého/čagy (Inonotus obliquus), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín E (d-alfa tokoferyl acetát)] s obsahom 118,2 mg ß-glukánu ± 3,75 mg. Obal kapsuly: želatína.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T13563
  • Produkt je: Skladom
12,38€ s DPH

Výživoý doplnok vo forme kapsúl spája účinok enzýmov, húb hlivy ustricovitej, čagy, vitamínov E a D3.

  • Enzýmy určujú povahu a rýchlosť chemických reakcií a riadia biochemické procesy. Enzým bromelain je obsiahnutý v ananáse. Papaín je najdôležitejším štiepnym enzýmom pochádzajúcim z papáje.
  • Hliva ustricovitá obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok: betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie.
  • Čaga (ryšavec šikmý) obsahuje enzým superoxiddismutázu (SOD).
  • Vitamín D3 prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, zubov a činnosti svalov a podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac