GYNELLA Cystilab

dvojdielne vrecká (inov. 2025) 10x4 g (40 g)

Extrakt z echinacey podporuje zdravie a normálnu funkciu močových ciest. Podieľa sa aj na podpore prirodzenej obranyschopnosti organizmu - naviac optimálny účinok podporuje ešte obsah sušenej šťavy z brusníc. Šťava z brusníc podporuje prirodzenú
imunitu.
Lactobacillus je telu vlastná baktéria, ktorá osídľuje zdravé tkanivo (ako napríklad prostredie čreva, pošvy atď.).
D-manóza sa prakticky nemetabolizuje, vylučuje sa obličkami do močového mechúra a odtiaľ ďalej do močových ciest.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T20351
  • Produkt je: Skladom
19,93€ s DPH

Výživový doplnok s obsahom sušenej šťavy z brusníc, extraktu z Echinacea purpurea (echinacea purpurová), symbiotických baktérií (Lactobacillus reuteri) a manózy. So sladidlami.

Aktívne látky v 1 dávke (vrecká A+B):
D-manóza - 1000 mg, Lactobacillus reuteri LR08 - 1 mld. CFU, sušená šťava z čučoriedok - 90 mg, sušená šťava z brusníc (Vaccinium macrocarpon) - 360 mg (z toho proantokyanidín - 103 mg), suchý extrakt z echinacey purpurovej (Echinacea purpurea) - 25 mg.
CFU - kolónie tvoriace jednotky Viac na adc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac