TEREZIA BYSTROZRAK

cps 1x60 ks

Charakteristika:
Prírodný výživový doplnok pre vaše oči obsahuje očianku a nechtík lekársky, dobre známy svojimi blahodarnými vlastnosťami, zároveň je prírodným zdrojom luteínu – žltooranžového farbiva, ktoré sa koncentruje v sietnici oka. Vysoko cenný extrakt šafranu siateho je zdrojom krocínov (3 %), karotenoidov s rýchlym vstrebávaním do
organizmu. Farebnosť karotenoidov predurčuje schopnosť pohlcovať modré svetlo. Čučoriedka podporuje správnu funkciu očnej sietnice a videnia, podporuje prietok krvi do oka mikrocirkuláciou vlásočnicami. Ako zdroj antioxidantov, zhodne s kurkumou, predstavuje prirodzenú obranu proti voľným radikálom, ktoré vznikajú aj pôsobením modrej časti viditeľného svetla. Zinok z tekvicových semienok prispieva k udržaniu normálneho zraku.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T18221
  • Produkt je: Skladom
20,63€ s DPH

Výživový doplnok s obsahom očianky, nechtíka lekárskeho, extraktu šafranu siateho, čučoriedky, kurkumy a tekvicových semienok. Vhodné pre celiatikov.

  • Zinok prispieva k udržaniu normálneho zraku.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje 530 mg zmesi [tekvicové semienka mleté (Cucurbita pepo) – zdroj zinka, nechtík lekársky (Calendula officinalis) extrakt kvetu 110 mg, očianka lekárska (Euphrasia officinalis) extrakt, brusnica čučoriedková (Vaccinium myrtillus) extrakt 70 mg, šafran siaty (Crocus sativus) extrakt (krocíny 3%), kurkuma dlhá (Curcuma longa) 10 mg].
Obal kapsuly: želatína. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac