PURESSENTIEL Gél na svaly a kĺby

14 esenciálnych olejov 1x60 ml

PURESSENTIEL ARTICULATIONS & MUSCLES GEL
GÉL NA UNAVENÉ SVALY A KĹBY
 

14 ESENCIÁLNYCH OLEJOV
100% ČISTÉ A PRÍRODNÉ ZLOŽENIE
Uvoľňuje a ukľudňuje citlivé oblasti
Od 7 rokov
PROBUKT NA BÁZE AROMATERAPIE
EOBBD esenciálne oleje (botanicky a biochemicky jasne vymedzené esenciálne oleje)
Nespôsobuje precitlivenosť na svetlo ani podráždenie pri kontakte so svetlom. Bez obsahu farbív, konzervantov, syntetickej parfumácie a minerálnych olejov.

 Gél na svaly a kĺby doporučujeme najmä športovcom (pred cvičením a po ňom) a ľuďom, ktorí trpia akútnou či chronickou bolesťou (stuhnutý krk, bolesť chrbta, natiahnuté svaly, zablokovanie atď.).
Kombinácia masáže  a 14 esenciálnych olejov s relaxačnou vôňou (kajeput, ruman rímsky, klinček, eukalyptus, vždyzelené rastliny, borievka, levanduľa, majorán, mäta prieporná, niaouli, muškátový oriešok, borovica, rozmarín a terpentín) predstavuje efektívne riešenie pre dobrý pocit a zmiernenie bolesti chrbta.
Jeho účinnosť sme preukázali v klinickom teste*, na ktorý dohliadali lekár a fyzioterapeut: Zníženie intenzity bolesti, uvoľnenie svalov, okamžitá úľava, dlhotrvajúci ukľudňujúci efekt, redukcia napätia aj kontrakcie svalov, zvýšenie pocitu pohodlia, pohyblivosti, pružnosti a fyzickej aktivity vrátane každodenných aktivít (šoférovanie, obliekanie, umývanie, prenášanie vecí atď.).
*Klinický test účinnosti a spokojnosti sme robili na vzorke 43 subjektov po dobu 4 týždňov.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T18061
  • Produkt je: Skladom
11,84€ s DPH

Gél na svaly a kĺby, masážny. 14 esenciálnych olejov. 100% čisté a prírodné zloženie. Produkt na báze aromaterapie. Odporúča sa najmä pre športovcov (pred cvičením a po ňom), na bežnú masáž pri stuhnutosti a bolesti svalov. Uvoľňuje a ukľudňuje citlivé oblasti. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac