Vocal HA

pastilky s mätovou príchuťou, bez cukru 1x24 ks

Výživový doplnok sa sladidlami, islandským lišajníkom, vitamínom C, zinkom a kyselinou hyalurónovou. Vocal HA obsahuje kombináciu islandského lišajníka, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a zinku. Islandský lišajník (Cetraria islandica) má priaznivé účinky na hrdlo a hlasivky. Podporuje zdravie sliznice úst a hrdla. Vitamín C a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok zohráva úlohu v procese delenia buniek.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T17941
  • Produkt je: Skladom
4,82€ s DPH

Výživový doplnok so sladidlami, islandským lišajníkom, vitamínom C, zinkom a kyselinou hyalurónovou. Vo forme pastiliek rozpustných v ústach, s mätovou príchuťou.
Obsahuje kombináciu islandského lišajníka, vitamínu C, kyseliny hyalurónovej a zinku. Vitamín C a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok zohráva úlohu v procese delenia buniek.
Určené pre deti od 4 rokov a dospelých. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac