DESODROP

ochranný a lubrikačný očný roztok 1x8 ml

Desodrop je ochranný, lubrikačný, zvlhčujúci a upokojujúci očný roztok na starostlivosť o povrch vašich očí, založený na hypermelóze, lipozómoch a ozonizovanom rastlinnom oleji, používaný na:
Uľahčenie opravných procesov po chirurgickom zákroku alebo úraze
Ošetrenie príznakov súvisiacich so zápalom, aj infekčného pôvodu
Ošetrenie suchého oka, vrátane podráždenia spôsobeného podmienkami okolitého prostredia alebo mechanickým namáhaním, ako je nosenie kontaktných šošoviek.
Prítomnosť rastlinného oleja lipozómov podporuje stabilizáciu lipidovej vrstvy slzného filmu, znižuje odparovanie vodnej vrstvy a zaisťuje okamžitú úľavu pre oči.
Použitý rastlinný olej je ozonizovaný, a preto neobsahuje konzervačné látky, vďaka integrácii lipozómov sa stáva biologicky dostupnejší a biologicky prijateľnejší.

Indikácie
Je určený
- na lubrikáciu a ochranu rohovky pred a po operácii, v prípade očnej traumy
- po použití kontaktných šošoviek alebo v prípade zmien očného povrchu v dôsledku nestability slzného filmu, tiež u pacientov s opakujúcimi sa očnými infekciami
- na upokojenie príznakov súvisiacich so zápalom oka, aj infekčného pôvodu

Zloženie
lipozonEye (ozonizovaný slnečnicový olej, sójové fosfolipidy), hydroxypropylmetylcelulóza, kyselina boritá, tetraboritan sodný, edetát sodný, PHMB, čistená voda.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: P2708A
  • Produkt je: Skladom
9,35€ s DPH

Ochranný, lubrikačný, zvlhčujúci a upokojujúci očný roztok na starostlivosť o povrch očí, založený na hypermelóze, lipozómoch a ozonizovanom rastlinnom oleji, používaný na:

  • uľahčenie opravných procesov po chirurgickom zákroku alebo úraze;
  • ošetrenie príznakov súvisiacich so zápalom (aj infekčného pôvodu);
  • ošetrenie suchého oka, vrátane podráždenia spôsobeného podmienkami okolitého prostredia alebo mechanickým namáhaním, ako je nosenie kontaktných šošoviek.

Prítomnosť rastlinného oleja lipozómov podporuje stabilizáciu lipidovej vrstvy slzného filmu, znižuje odparovanie vodnej vrstvy a zaisťuje okamžitú úľavu pre oči. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac