BIODERMA Biphase Lipo alcoolique

dezinfekčný prípravok na ruky 1x100 ml

Biphase Lipo alcoolique je dezinfekcia na ruky s dvojitým účinkom pre ľudí s normálnou, suchou alebo citlivou pokožkou. Starajte sa o vaše ruky s touto výnimočnou bariérovou starostlivosťou. Už nemusíte robiť kompromisy medzi bezpečnosťou a zdravou pokožkou.

Aby sme chránili pokožku pred dôsledkami nadmernej hygieny a používania dezinfekcií, Biphase Lipo alcoolique eliminuje 99 % vírusov, baktérií a kvasiniek, a súčasne obnovuje lipidy a zjemňuje pokožku s bambuckým maslom. Je vhodný na pravidelnú hygienu a dezinfekciu na ochranu zdravia a zároveň prevenciu vysušenia pokožky.

Biphase Lipo alcoolique je celosvetovo patentovaná dermatologická inovácia. BIODERMA vytvorila prvú dezinfekciu s dvojitým účinkom. Tento inovatívny produkt dezinfikuje bez narušenia ochrannej bariéry kože. Jeho sila spočíva v kombinácií dvoch zložiek:
- Alkoholová zložka obsahuje 74,5 % etanolu a účinne eliminuje vírusy, baktérie a kvasinky.
- Lipidová zložka obsahuje 10 % bambuckého masla a skvalénu, ktoré chránia pokožku pred vysušovaním po opakovanej a zvýšenej hygiene.

Tento inovatívny prístup k dezinfekcii pokožky chráni vaše zdravie, a zároveň aj zdravie vašej pokožky. Nevysúša, dopĺňa lipidy, vyživuje a hydratuje. Dlhodobo posilňuje kožnú bariéru.
Pozor. Dodržiavajte odporúčania pre bezpečné použitie. Obsahuje biocídy. Pred použitím si prečítajte informácie uvedené na obale.

Virucídny proti obaleným vírusom (koronavírus, herpes, chrípka) za 30 sekúnd, podľa EN 14476 vykonané v čistých podmienkach.
Baktericídny za 30 sekúnd, podľa EN 13727 + A2 vykonané v čistých podmienkach.
Kvasinkocídny za 30 sekúnd, podľa EN 13624 vykonané v čistých podmienkach.

BENEFITY:
Eliminuje viac ako 99,9 % vírusov (1), baktérií (2) a kvasiniek (3). Pokožka je okamžite vyživená: 95% (4). Dezinfikuje bez poškodenia prirodzenej kožnej bariéry: 100% (4). Pretrepať pred použitím – Bez oplachovania – Neparfumovaný

"* Užívateľský test pod medicínskym dohľadom, 20 dobrovoľníkov, ktorí si nanášali produkt 10-krát za deň po dobu 21 dní, August 2020, Francúzsko.

(1) Virucídny proti obaleným vírusom (koronavírus, herpes, chrípka) za 30 sekúnd, podľa EN 14476 vykonané v čistých podmienkach

(2) Baktericídny za 30 sekúnd, podľa EN 13727 + A2 vykonané v čistých podmienkach
 

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16989
  • Produkt je: Skladom
6,30€ s DPH

Dezinfekčný prípravok na ruky s dvojitým účinkom pre ľudí s normálnou, suchou alebo citlivou pokožkou.

Obsahuje kombináciu dvoch zložiek:

  • Alkoholová zložka obsahuje 74,5 % etanolu a eliminuje vírusy, baktérie a kvasinky.
  • Lipidová zložka obsahuje 10 % bambuckého masla a skvalénu, ktoré chránia pokožku pred vysušovaním po opakovanej a zvýšenej hygiene.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac