Imunoglukan P4H 100 mg

cps (inov. 2021, imunoklub) 1x60 ks

Imunoglukan P4H® je výživový doplnok na dlhodobé užívanie. Hlavnou účinnou zložkou prípravku Imunoglukan® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C.
Imunoglukan® je vysoko purifikovaná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus.
Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16877
  • Produkt je: Skladom
23,10€ s DPH

Výživový doplnok. Hlavnou účinnou zložkou prípravku je Imunoglukan® (100 mg v 1 kapsule) v kombinácii s vitamínom C (100 mg v 1 kapsule). Imunoglukan® je vysoko purifikovaná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus.

  • Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac