Pred expiráciou

CannamediQ ORTOPEDEN

cps 1x180 ks

CannamediQ ORTOPEDEN – výživový doplnok pre podporu dobrého stavu a flexibility kĺbov(2), kostí(2), šliach(2) i chrupaviek(1) a posilnenie celého pohybového aparátu(2). Prírodné zloženie na báze konope, glukosamínu, kurkumy, vinnej révy a vitamínu C zaisťuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť bez vedľajších účinkov.
Opotrebovanie pohybového aparátu je častou komplikáciou, ktorá postihuje nielen osoby vo vyššom veku, aktívnych športovcov či jedincov s nadváhou a dokáže výrazným spôsobom obmedziť pohyblivosť i znížiť celkovú kvalitu života.
Ortopeden obsahuje v dennej dávke vysoký obsah glukosamínu**(1 800 mg), aktívny konopný extrakt a extrakt z kurkumy dlhej pre podporu dobrého stavu a flexibility kĺbov, pohybového aparátu, šliach i kostí.2 Toto jedinečné spojenie a koncentrácia účinných látok zaisťuje vysokú účinnosť na pohybový aparát2.
Ortopeden je naviac obohatený o unikátny extrakt zo semien vinnej révy bohatý na resveratrol a vitamín C podporujúci tvorbu kolagénu potrebného pre správnu funkciu kĺbnych chrupaviek i kostí.(1) Vitamín C naviac prispieva tiež ku zníženiu pocitu únavy a vyčerpania,(1) ktoré môžu súvisieť s vyšším vekom či intenzívnou fyzickou záťažou organizmu.

Vysvetlenie: ** D-Glucosamine Sulfate Potassium Chloride, 1 - Vitamín C, 2 - Kurkuma dlhá

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T17288
  • Produkt je: Skladom
26,70€ s DPH

Výživový doplnok s obsahom glukozamín sulfátu, vitamínu C a prírodných zložiek: extraktu u konopných semien, zo semien viniča a kurkumy dlhej.  

  • Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu.
  • Vitamín C prispieva ku zníženiu pocitu únavy a vyčerpania.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac