Pred expiráciou

TEREZIA HLIVA USTRICOVITÁ + ENZÝMY

cps 1x60 ks

Produkt spája účinok enzýmov, húb hlivy ustricovitej a čagy, vitamínov E a D3. Enzýmy určujú povahu a rýchlosť chemických reakcií a riadia naše biochemické procesy.
Enzým bromelain je obsiahnutý v ananáse.
Papaín je najdôležitejším štiepnym enzýmom pochádzajúcim z papáje. Hliva ustricovitá obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok: betaglukány, hubovú vlákninu a ďalšie.
Čaga (ryšavec šikmý) obsahuje enzým superoxiddismutázu (SOD). Vitamín D3 prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, zubov a činnosti svalov a podieľa sa na procese delenia buniek.
Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. 

Zloženie:
1 kapsula obsahuje 500 mg zmesi HLIVA USTRICOVITÁ + ENZÝMY [prášok sušenej hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) 250 mg, bromelain, papain, prášok ryšavca šikmého/čagy (Inonotus obliquus), vitamín E (d-alfa tokoferyl acetát), vitamín D3 (cholekalciferol)] s obsahom 118,2 mg ß-glukánu ± 3,75 mg. Obal kapsuly: želatína.
 

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16471
  • Produkt je: Skladom
12,25€ s DPH

Výživový doplnok s obsahom prášku sušenej hlivy ustricovitej, enzýmov (bromelaín, papaín, superoxiddismutáza - enzým z Čagy) a vitamínov E a D3.

  • Vitamín D3 prispieva k normálnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, zubov a činnosti svalov a podieľa sa na procese delenia buniek.
  • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac