FRANCE LAIT 2

následná dojčenská výživa (6-12 mesiacov) (inov.zloženie 2021) 1x400 g

Produkt France Lait 2, vyvintý našimi odborníkmi na detskú výživu, je následná dojčenská mliečna výživa v prášku pre dojčatá od 6 mesiacov do 1 roka. Jeho zloženie dopĺňa príkrmy a bol vyvinutý tak, aby vyhovoval špecifickým potrebám detí v tomto veku vďaka jedinečnej zmesi zložiek. Obsahuje DHA, polynenasýtenú mastnú kyselinu s dlhým reťazcom zp skupiny Omega 3, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
6,54€ s DPH

Následná dojčenská mliečna výživa pre dojčatá vo veku od 6 mesiacov do 1 roka, na plynulý prechod k zmiešanej strave. Obsahuje 13 vitamínov a 13 minerálov.

Obsahuje:

  • jód a 2 esenciálne mastné kyseliny - kyselina linolová a alfalinolénová, ktoré podporujú správny rast a vývoj detí. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri minimálnom dennom príjme kyseliny linolovej v množstve zodpovedajúcom 1 % celkovej energie a kyseliny alfalinolénovej v množstve zodpovedajúcom 0,2 % celkovej energie). Optimálny pomer kyselina linolová/kyselina linolénová = 8,3.
  • bielkoviny, vápnik, fosfor a vitamín D, ktoré sú potrebné na vývoj a rast kostí detí,
  • železo prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu detí (schopnosti poznávať a učiť sa).

Obsahuje aj taurín, cholín, inozitol a L-karnitín.  Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac