CannamediQ CHOLESTMIZIN

cps 1x30 ks

CannamediQ Cholestmizin je jedinečný prípravok obsahujúci konope, monakolín a zelený čaj pre optimalizáciu hladiny cholesterolu (2) v krvi a ochranu kardiovaskulárneho systému (2).

Prírodné zloženie na báze konope, monakolínu a rastlinných extraktov zaisťuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov. Zvýšená koncentrácia cholesterolu v krvi je v populácii častá a je významným rizikovým faktorom srdcovo-cievnych ťažkostí. Zanedbanie kontroly a prevencia pritom môže mať závažné následky.

Cholestmizin vďaka obsiahnutým extraktom zeleného čaju a pestreca mariánskeho priaznivo obmedzuje absorpciu cholesterolu (2) a upravuje pomer HDL (tzv. „dobrého“ cholesterolu) a LDL (tzv. „zlého“ cholesterolu) (2). Naviac taktiež optimalizuje hladiny krvných triglyceroidov (2). Zelený čaj priaznivo upravuje stav celého kardiovaskulárneho systému (2) a pozitívne pôsobí na srdce (2,4), cievy (2) i krvný tlak (2). Vďaka antioxidačnej aktivite bráni predčasnému starnutiu buniek (2).

Cholestmizin je navyše obohatený o pestrec mariánsky, ktorý zabezpečuje ochranu a regeneráciu pečeňových buniek, a to aj v prípade užívania látok, ktoré v pečeni rizikovo oxidujú a zaťažujú tak pečeňové bunky.
Unikátna konopná zložka v podobe extraktu konopných semien navyše podporuje zachovanie dobrého stavu srdca.

Vysvetlenie: 2 - Extrakt zeleného čaju, 3 - Extrakt pestreca mariánskeho, 4 - Extrakt konopných semien

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16413
  • Produkt je: Skladom
13,22€ s DPH

Výživový doplnok obsahuje rastlinné extrakty z konopných semien, z červenej fermentovanej ryže - monakolín, z pestreca mariánskeho a zeleného čaju. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac