BIODERMA Cicabio KRÉM

upokojujúci, reparačný 1x40 ml

Hľadáte účinné riešenie pre vašu podráždenú, zranenú pokožku? Upokojujúci krém Cicabio pokožku obnovuje a uľavuje od bolesti a svrbenia. Navyše vďaka kombinácii medi a zinku čistí ranu. Krém obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pokožke dodáva potrebnú hydratáciu. Produkt má nemastný ochranný efekt. Je vhodný pre celú rodinu. Odporúčame na odreniny a jazvy a ďalej po dermoestetických zákrokoch ako je povrchový peeling alebo laserové ošetrenie.

BENEFITY:
Obnovuje epidermuUľavuje od nepríjemných pocitov a znižuje nutkanie na škrabanieZvláčňujeČistíVytvára priedušný film na optimálnu ochranu pokožky a jej komfortVeľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Textúra s efektom „náplasti“ – NeparfumovanýFarbu produktov spôsobujú aktívne zložky

*Užívateľský test u 20 dobrovoľníkov vo veku 22 až 67 rokov so suchou až s veľmi suchou a citlivou pokožkou, po obdobie 7 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Obnovuje pokožkuObnovená pokožka: 80 % (1)Postupné zahojenie (povrchové odreniny) už za 8 dní (meraná transepidermálna strata vody) (2)Uľavuje od ťažkostíUpokojená pokožka: 95% (1)Pocit komfortu pokožky: 90% (1)

(1) Užívateľský test u 20 dobrovoľníkov vo veku 22 až 67 rokov, so suchou až s veľmi suchou a citlivou pokožkou, po obdobie 7 dní.(2) TEWL test u 29 dobrovoľníkov po obdobie 35 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Drobné/povrchové poškodenia kože a suchá pokožka sa nachádzajú na povrchu kože a je pre ne charakteristické pozmenenie funkcie kožnej bariéry. Je dôležité udržiavať pokožku vláčnu a tým vytvoriť priaznivé prostredie na optimálne hojenie.

AKO FUNGUJE Cicabio Krém?
Antibakteriálne zložky (meď, zinok) čistia pokožku.Aktívna ingrediencia Antalgicine™ poskytuje rýchlu úľavu od ťažkostí a redukuje nutkanie ku škrabaniu*.Textúra obväzového efektu v kombinácii s kyselinou hyalurónovou a aktívnymi hydratačnými látkami vytvára priedušný film pre vynikajúcu ochranu pokožky a jej komfort.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
10,40€ s DPH

Reparačný a upokojujúci krém na podráždené miesta, poškodenú a popraskanú kožu a na následky po menších operáciách a dermatologických zákrokoch. Obsahuje meď, zinok aj kyselinu hyalurónovú, ktorá pokožke dodáva potrebnú hydratáciu. Produkt má nemastný ochranný efekt. Je vhodný pre celú rodinu.

  • Uľavuje od nepríjemných pocitov a znižuje nutkanie na škrabanie.
  • Rýchlo sa vstrebáva bez zanechania mastného filmu.
  • Veľmi dobrá znášanlivosť.
  • Testované pod dermatologickou kontrolou.
  • Nekomedogénny.
  • Neparfumovaný.
  • Farba produktu je prirodzená a súvisí s jeho aktívnymi prísadami.

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac