BIODERMA Atoderm PP baume

1x500 ml

Atoderm PP baume je intenzívny výživný balzam, ktorý zabraňuje závažnej suchosti pokožky charakterizovanú hrubou, šupinatou a napnutou pokožkou. Vitamín PP a výživné zložky biologicky regenerujú a posilňujú narušenú kožnú bariéru tým, že dodávajú nevyhnutné lipidy a podnecujú ich k ich tvorbe. Jeho bohatá krémová, vysoko upokojujúci textúra sa okamžite vstrebáva. Vynikajúca znášanlivosť. Určené na tvár a telo.

BENEFITY:
Obnovuje lipidy
Obnovuje komfort pokožky
Veľmi dobrá kožná znášanlivosť – Krémová textúra – Okamžite sa vstrebáva – Neparfumovaný Obnovuje lipidy
Obnovuje komfort pokožky

*Klinická štúdia u 60 dobrovoľníkov vo veku 7 mesiacov až 11 rokov, s atopickou dermatitídou miernej intenzity, po obdobie 6 mesiacov.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Zvláčňuje pokožku: +21,3 % hydratácia po 24 h (1)
Obnovuje lipidy: -79 % pocit suchosti pokožky
Znižuje dyskomfort pokožky: -100 % pocit pnutia

(1) Biometrologický test u 10 dobrovoľníkov vo veku 28 až 63 rokov, so suchou alebo mierne hydratovanou pokožkou.
(2) Klinická štúdia u 60 dobrovoľníkov vo veku 7 mesiacov až 11 rokov, s atopickou dermatitídou miernej intenzity, po obdobie 6 mesiacov.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Veľmi suchá pokožka sa vyznačuje dyskomfortom, pnutím a prípadne aj svrbením a prasklinami, ktoré sú viditeľné na najviac exponovaných alebo krehkých miestach pokožky. Podráždená až atopická pokožka sa vyznačuje extrémnou suchosťou a červenými škvrnami, ktoré sú často pokryté drobnými pľuzgierikmi, ktoré spôsobujú svrbenie.

AKO FUNGUJE Atoderm PP Baume?
Vitamín PP a hydratačné zložky posilňujú epidermis pomocou esenciálnych lipidov. Patentovaný komplex Écodéfensine™ stimuluje prirodzené obranné mechanizmy pokožky.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
22,98€ s DPH

Intenzívny výživný balzam, ktorý zabraňuje závažnej suchosti pokožky charakterizovanú hrubou, šupinatou a napnutou pokožkou. Vitamín PP a výživné zložky biologicky regenerujú a posilňujú narušenú kožnú bariéru tým, že dodávajú nevyhnutné lipidy. Určené na tvár a telo.

  • Veľmi dobrá kožná znášanlivosť
  • Krémová textúra
  • Okamžite sa vstrebáva
  • Neparfumovaný

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac