BIODERMA ABCDerm Relaxačný olej

masážny a kúpeľový olej 1x200 ml

Detský olej Bioderma ABCDerm Relaxačný olej je skvelým pomocníkom na upokojenie pokožky vašeho dieťaťa. Je možné ho použiť tiež ako masážny. Je možné ho pridať do kúpeľa. Vďaka rastlinným olejom zanecháva pokožku hebkú a vláčnu. Po aplikovaní sa rýchlo vstrebáva a pokožka nezostáva mastná. Obsahuje jemnú parfumáciu. Môže sa používať od narodenia (okrem predčasne narodených detí).

BENEFITY:
Vyživuje
Upokojuje
Zvláčňuje
Netvorí mastný film – Veľmi dobrá znášanlivosť – Nefarbí

* Užívateľský test pod pediatrickou kontrolou u 10 detí vo veku 4 až 33 mesiacov, s normálnou až veľmi suchou pokožkou, po obdobie 15 dní.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Vyživuje: Dermatologické pozorovania: zlepšenie stavu suchej pokožky po dvoch týždňoch používania u 90 % subjektov skúšania*

* Užívateľský test pod pediatrickou kontrolou u 10 detí vo veku 4 až 33 mesiacov, s normálnou až veľmi suchou pokožkou, po obdobie 15 dní.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Pokožka najmenších detí má osobitné vlastnosti, pre ktoré je veľmi jemná. V ďalších týždňoch a mesiacoch sa bude vyvíjať, preto si vyžaduje osobitnú starostlivosť, aby sa mohla prispôsobiť prostrediu.

BIODERMA vyvinula osobitný rad produktov, ktoré chránia, vyživujú a učia detskú pokožku od prvých dní po narodení lepšie sa adaptovať a vyvíjať. Dlhodobo.

AKO FUNGUJE ABCDerm Relaxačný olej?
ABCDerm Relaxačný olej je osobitne vytvorený na základe dermatologických zásad radu ABCDerm.
Tento upokojujúci olej posilňuje kožnú bariéru vďaka vyživujúcim rastlinným olejom bohatým na esenciálne mastné kyseliny: oleju z marhuľových jadier a oleju zo slnečnicových semienok.

ABCDerm Relaxačný olej A VAŠA RUTINA:
Po kúpeli naneste na detskú pokožku. Je možné používať denne podľa potreby.
Buďte opatrní: Vaňa môže byť klzká! Vyhnite sa kontaktu s očami. Vhodný pre novorodencov s výnimkou predčasne narodených detí. Nanášajte na zdravú pokožku.

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16073
  • Produkt je: Skladom
Produktové varianty
15,62€ s DPH

Detský olej na upokojenie detskej pokožky. Je možné ho použiť tiež ako masážny. Je možné ho pridať do kúpeľa. Vďaka rastlinným olejom zanecháva pokožku hebkú a vláčnu. Po aplikovaní sa rýchlo vstrebáva a pokožka nezostáva mastná. Obsahuje jemnú parfumáciu. Môže sa používať od narodenia (okrem predčasne narodených detí).

  • Vyživuje
  • Upokojuje
  • Zvláčňuje
  • Netvorí mastný film – Veľmi dobrá znášanlivosť – Nefarbí

Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac