Bellasin effect

cps 1x90 ks

Bellasin effect je nový prípravok osvedčenej značky Bellasin zameraný na potreby žien po štyridsiatke.

Bellasin effect vďaka 2-násobnej* dávke zeleného čaju a navýšenému* obsahu guarany zabezpečuje maximálne efektívne chudnutie (1,2,5), intenzívne spaľovanie tukových zásob (1,2) a upravuje nežiaduce zmeny metabolizmu (1,2). Zelený čaj navyše obmedzuje chuť k jedlu (1) a extrakt guarany redukuje pocit hladu (2).
Bellasin effect obsahuje tiež zázvor, ktorý podporuje celkovú vitalitu aj energiu organizmu (4) a extrakty ďateliny a ľanu obmedzujú nepríjemné prejavy menopauzy, (3,5) ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť (3).
Bellasin effect vplyvom obsiahnutého vitamínu D napomáha k udržaniu dobrej funkcie svalov a hladiny vápniku v krvi (7). Spoločne s vitamínom K navyše prispieva tiež k zachovaniu dobrého stavu kostí (6,7).
Bellasin effect dokáže komplexne vyladiť organizmus zrelej ženy (5).
Vysvetlenie:

*v porovnaní s Bellasin balance
1 - Zelený čaj extrakt (čajové polyfenoly)
2 - Guarana extrakt (obsah. 20 % kofeínu)
3 - Ďatelina červená extrakt (izoflavóny)
4 - Zázvor extrakt (gingeroly)
5 - Ľan extrakt
6 - Vitamín K2 (menachinón)
7 - Vitamín D3 (cholekalciferol)

expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
  • Kód produktu: T16411
  • Produkt je: Skladom
33,67€ s DPH

Výživový doplnok značky Bellasin zameraný na potreby žien po štyridsiatke. 6-týždňová kúra. 
Obsahuje:  Zelený čaj extrakt (čajové polyfenoly), Guarana extrakt (obsah. 20 % kofeínu), Ďatelina červená extrakt (izoflavóny), Zázvor extrakt (gingeroly),  Ľan extrakt,  Vitamín K2 (menachinón), Vitamín D3 (cholekalciferol) a ďalšie zložky. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac