ADVANCE Renovix

cps 1x60 ks

Renovix je prírodný nutrikozmetický prípravok, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších prírodných látok, ktoré pomáhajú ošetrovať vaše vlasy „zvnútra“. Prírodné aktívne látky podporujú rast a udržanie prirodzene krásnych a zdravých vlasov.

Prípravok Renovix je komplexný nutrikozmetický prípravok s obsahom vyváženej kombinácie prírodných rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú ošetrovať vaše vlasy „zvnútra“.

  • Rast vlasov
: Roketa podporuje rast vlasov.
  • Zdravé vlasy: Praslička, pŕhľava, biotín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov, pomáhajú ich tak udržiavať zdravé – prirodzene krásne.
  • Mineralizácia a ochrana pred voľnými radikálmi: Praslička podporuje normálnu mineralizáciu vlasov. Vitamín E, Aloe vera a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (negatívnym pôsobením voľných radikálov).
  • Starostlivosť o vlasovú pokožku
: Aloe vera, rakytník, biotín, niacín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky.
  • Krásne vlasy
: Renovix je vhodným doplnkom pre komplexnú starostlivosť o zdravie a krásu vašich vlasov.
expand_more Zobraziť viac
expand_less Zobraziť menej
Produktové varianty
15,32€ s DPH

Výživový doplnok obsahuje kombináciu rastlinných extraktov, vitamínov a ďalších látok. Viac na adcc.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Webstránka využíva cookies
Používaním webovej stránky vyjadrujete súhlas s využívaním súborov cookies. Tieto súbory sa používajú k zlepšeniu zobrazeniu webových stránok a nepredstavujú pre užívateľa žiadne riziko. Dozvedieť sa viac